... {.blog
Wizyta w klasie II integracyjnej
Link 04.11.2008 :: 18:22 Komentuj (0)

Bystra uczestniczyła w zajęciach wychowawczych "Bezpieczne postawy wobec psa - pies przyjaciel".
Tym dzieciom, które źle zrobiły postawę "żółwika" wylizywała uszy...Dzieciaki dorastają...
Link 10.11.2008 :: 06:32 Komentuj (1)
Już niedługo stuknie naszym dzieciakom ( czyt. Erola i Bystrej ) pół roczku. Pięknieją, dorośleją... Cieszę się, że ze wszystkimi mam kontakt i że jest im dobrze ze swoimi właścicielami. Bardzo dziękuję za fotografie, które mi przysyłacie, tęsknię za maluchami, a dzięki Wam wiem, że nie muszę się martwić.
Życzę psiakom samych wesołych dni, pełnych ludzi do kochania, wody do pływania, łąk, lasów do biegania i pysznych kiełbasek.... do aportowania!!!

Anielka z Tarninowego Wzgórza - Luna, pozycję przybrała ulubioną Bystrej,
czyli po mamusi coś odziedziczyła, po tatusiu wyraziste oczka.
Spoważniała, uwielbia zabawy z Natalką.

Adelka z Tarninowego Wzgórza - Tila,
ukończyła z najlepszym wynikiem psie przedszkole,

gratuluję Agnieszko!!!!Świętokrzyska Wystawa Psów Rasowych
Link 16.11.2008 :: 21:14 Komentuj (5)

Co najmniej raz w roku udaje się nam wyjechać na wystawę, dziś nawet wróciliśmy z dwoma medalami!!!! Erol Cassovia White Star srebro w klasie otwartej, a Bystra - Borówka z Maciachowego Pola złoto i CWC!!! Chyba zaczniemy częściej bywać... A przy okazji spotkaliśmy synusia - Ancymonka - Homera, bardzo dziękujemy Adzie i jej rodzicom za przypilnowanie Erolka podczas wystawy a Adzie Onik za wystawienie Erola z sukcesem.


Równym krokiem w przyszłość
Link 21.11.2008 :: 18:30 Komentuj (0)

W ramach projektu EFS priorytet 9.1.2 "Równym krokiem w przyszłość" prowadzę zajęcia wyrównawcze z przyrody i zajęcia  rozwijające kompetencje matematyczno-przyrodnicze "Każdy ma swoje miejsce na Ziemi" z elementami terapii kontaktowej z udziałem psa. Uczniowie  Szkoły Integracyjnej nr 11 w Tarnowie i Szkoły Podstawowej nr 9 z klasami integracyjnymi w Tarnowie chętnie powtarzają wiadomości w obecności psiaków, które są czasem żywymi eksponatami, czasem elementem zadania matematycznego.

 


Aferka z Tarninowego Wzgórza FCI
Link 26.11.2008 :: 14:43 Komentuj (0)

Pierwsze śnieżne zabawy

Sukcesik Erola
Link 28.11.2008 :: 20:48 Komentuj (1)

Agnieszka - dziewczynka z Przedszkola Specjalnego, początkowo na zajęciach terapeutycznych zdawała się nie zauważać Erola. Po dwóch miesiącach spotkań nagle pojawił się sukces - wspólna zabawa piłeczką, przy której oboje byli uśmiechnięci, pies i dziecko. Chętnie zabawiła się w "ciasteczko z rodzynkami", znieruchomiała obserwowała, jak Erol wyjada smakołyki aż samodzielnie wzięła karmę i mu podała!!! Dla takich chwil warto żyć.