... {.blog
Zoopsycholog
Link 01.03.2010 :: 06:18 Komentuj (0)

Nie potrafię usiedzieć w miejscu... Właśnie rozpoczęłam kurs zoopsycholog http://www.zoopsychologia.pl/. Oprócz zdobytej podczas seminariów wiedzy bardzo ważne są spotkania z psiarzami, rozmawiamy godzinami o tylko psach, przekazując sobie zdobyte doświadczenia. A że wiedza trafia na podatny grunt, na pewno zostanie wykorzystana w pracy szkoleniowej i terapeutycznej. Cieszę się, nareszcie moje marzenia się spełniają, robię to co lubię, mogę łączyć pracę pedagoga z "psim  nauczycielem", a oprócz ludzkiego terapeuty będę psim terapeutą...Dni otwarte
Link 05.03.2010 :: 16:28 Komentuj (1)

Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się dni otwarte dla przedszkolaków - i tym razem wieść o prezentacji naszych psiaków przyciągnęła rekordową ilość - 8 grup ok. 400 dzieciaków!!! Nie byliśmy przygotowani na taką pracę, bałam się ogromnie o samopoczucie Erola, ale jak zwykle zniósł to dzielnie i odreagował na spacerze z Bystrą.

Na kolejnych zajęciach w szkole specjalnej razem z nami pracowały dwie córki Erola i Bystrej - Tori i Gaja. Tori ( Anusia z TW 2008 ) jest już specjalistką, świetnie się spisuje w pracy terapeutycznej. Gaja ( Basta z TW 2009 ) jest mądrą uczennicą - uczy się od rodziców i starszej siostry.