... {.blog
Urodzinki...urodzinki...
Link 03.06.2012 :: 06:40 Komentuj (3)

2 czerwca Erol skończył 9 lat - dziękuję Ci przyjacielu, za wszystko czego mnie nauczyłeś! Dziękuję za dzieciaki a szczególnie za Frajdę, która dziś, 3 czerwca razem z całym miotem D kończy roczek!!!

Wszystkiego najpsiejszego dla Dumki, Diamenta, i ... Draki z Tarninowego Wzgórza!!!

Draka z Tarninowego Wzgórza - Frajda, w urodzinowym prezencie uczestniczy ze mną w seminarium z obedience z Varvarą Bolszakovą, która pochwaliła moją córunię za wspaniały charakter!!! Spotkałyśmy najlepszych zawodników z całej Polski, jestem szczęśliwa, że mogłam ich poznać, porozmawiać, zobaczyć w trakcie treningów i wiele się nauczyć.

Mamy głowy pełne nowych pomysłów na treningi, jak wykorzystać dynamizm Frajdy i jej elastyczność, wkrótce relacja.

A oto Diament z Tarninowego Wzgórza - Porto:
Planowany miot E lipiec 2012
Link 06.06.2012 :: 16:52 Komentuj (0)

Dziś USG potwierdziło ciążę Tori - Anusi z Tarninowego Wzgórza. Planowany termin porodu ok. 6 lipca 2012r.

Oj, będzie się działo!!!Festyn Sp9
Link 10.06.2012 :: 16:18 Komentuj (0)

W sobotę razem z Mateuszem wystąpiliśmy w pokazie paragility. Pokoda i publiczność dopisała, wszyscy świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy Garysi z Iwą za pomoc, więcej fotek na Facebook.

Dzień Dogoterapii
Link 15.06.2012 :: 22:13 Komentuj (0)

Z okazji Dnia Dogoterapii wszystkim terapeutom psim i ludzkim życzymy wszystkiego najpsiejszego, jak najwięcej uśmiechniętych buziaczek dzieciaków i znaczących maleńkich kroczków w rehabilitacji!!!

My świętowaliśmy już wczoraj - podczas Festynu Integracyjnego w Zbylitowskiej Górze z Frajdą, relacja wkrótce, a dziś oczywiście zajęciami z dzieciakami, ale i egzaminem kończącym kurs Podstawy Terapii i Egukacji z Udziałem Psa.

Oto Bystra - znudzona egzaminatorka:

Madzia i uśmiechnięta Dina, więcej zTarninowego.
MWPR w Krakowie
Link 18.06.2012 :: 06:31 Komentuj (0)

Bardzo ostry sędzia Jos De Cuyper (B), ale rzetelnie oceniający, na 48 goldenów startujących tylko 15 doskonałych ocen (większość z klasy championów), więc i nam się trafiło, prawie wygrana w młodzieży, bo 1 lokata na 5 z oceną bardzo dobrą. Mimo wszystko jestem zadowolona, Frajda po raz kolejny została pochwalona za doskonały charakter i temperament!

Kilka fotek dzięki uprzejmości Izy Łysoń:

Rady mamusi
Link 18.06.2012 :: 21:49 Komentuj (0)

Tori - Anusia z Tarninowego Wzgórza rośnie, dzięki Happy!!! Odwiedzamy ją z mamusią Bystrą i dajemy ostatnie rady, bo czas leci... jeszcze niecałe trzy tygodnie do wielkiej chwili!!!Czekamy, czekamy...
Link 29.06.2012 :: 06:51 Komentuj (0)
Tori już śpi w kojcu porodowym, temperaturka mierzona, więc zaczynamy odliczanie... Ja jutro wyjeżdżam na kurs terapii behawioralnej, mam nadzieję, że do mojego powrotu Torcia poczeka, a jeżeli nie, Edytka z moim mężem dadza sobie radę. W końcu już odbierał porody, a Edytka filmowo przeszkolona.
Mamy teraz akcje adopcyjne Aurei - do Tarnowa trafiła 7-miesięczna suczka odebrana z całym miotem z pseudohodowli, wątek maluchów 8 szczeniaków. Inka wygląda jak woskowa miniaturka goldena i przez to jest prześliczna. Ma kilka strachów, nad którymi teraz pracujemy.
Wybieram się na kolejną wizytę przedadopcyjną i być może następny skrzywdzony golden trafi do nowego domku w Tarnowie!


Nasza foczka
Link 30.06.2012 :: 05:04 Komentuj (2)

Tori upały dzielnie znosi - w kuchni, gdzie najchłodniej: