... {.blog
Odwiedzinki rodzinki
Link 02.08.2011 :: 15:08 Komentuj (1)

Dziś odwiedziła nas rodzinka - Kinga z Gajusią i Kaszmirem. Spacer na Tarninowym Wzgórzu, czyli obrazek pt."Pasą, się pasą".


Potem zjazd i obrazek pt. "Ile goldenów zmieści się w Matizie?"


Szalone zabawy...


I stęskniona mamusia.Spacerek socjalizacyjny
Link 03.08.2011 :: 06:51 Komentuj (5)
Rodzinka Tori ( Anusia z Tarninowego Wzgórza) przygotowuje się do wychowania w 2012 roku szczeniąt, świetnie im idzie. Dzięki Edytko za pomoc.Diament w nowym domku
Link 05.08.2011 :: 13:08 Komentuj (1)
Wczoraj Diament wyjechał do domku niedaleko Krosna - zamieszkał z Moniką i Robertem. Będzie przygotowywany we wspomaganiu rehabilitacji, którą prowadzi Monika.Dumka w nowym domku
Link 12.08.2011 :: 19:45 Komentuj (0)

Wczoraj opuściła nas Dumka, zamieszka w Tarnowie z Kubą i jego rodzinką.Frajda (Draka) i Szymonek
Link 15.08.2011 :: 07:08 Komentuj (0)

Bystra i Szymonek 5 lat temu...
FRAJDA - Draka z Tarninowego Wzgórza
Link 19.08.2011 :: 07:20 Komentuj (2)
Frajda juz oficjalnie zostaje z nami!!!! Jak prawdziwa kobieta podstępem rozkochałam w mniej męża - jest przesłodkim psiakiem z włącznikiem i wyłącznikiem - będzie idealnym psem terapeutycznym. Erolek spokojnie może przechodzić na emeryturkę i przez naśladownictwo uczyć maleńką. Więc w naszej rodzinie mamy już 12 łapek!
Wczoraj zrobiłyśmy sobie spacerek socjalizacyjny na tarnowskie lotnisko. Zobaczyłyśmy startujące motolotnie, modele samolotowe - wszystko Frajda dzięki uprzejmości właścicieli mogła powąchać i po psiemu pooglądać. W drodze powrotnej dwa razy minął na wóz z koniem, dziewczyny na rolkach, rowery, biegający ludzie, matki z wózkami, bardzo miły starszy Pan o kulach, do którego mała przylgnęła całą sobą. Polecam do socjalizacji to miejsce, najlepiej w czasie ładnej pogody po 18,00, wtedy jest najwięcej atrakcji.
Od środy rozpoczęłyśmy psiedszkole - w naszej grupie w zajęciach uczestniczy również Dumka i 4 inne szczeniaczki. Więc zaczynamy robotę!
Niedziela za kółkiem
Link 22.08.2011 :: 06:47 Komentuj (0)

Wczorajszą niedzielę spędziłam za kółkiem - brałam udział w transporcie 11-miesięcznej suczki golden retriever do domu tymczasowego ( moja trasa to jak zwykle Rzeszów-Brzesko). Luna musi znaleźć nowy dom - jej poprzedni właściciele ze względu na przeprowadzkę musieli się z nią rozstać, sunia miała szczęście, że trafiła pod opiekę Fundacji Aurea a nie do schroniska. Wątek Luny.

Dzięki temu Frajda cały dzień spędziła u mojej mamy, w blokowisku. Po drodze wstąpiłyśmy na stację benzynową, przeszła przed drzwi automatyczne i zwiedziła sklepik. A na osiedłu poznała wysokie schody aż na 3 piętro, rusztowania na bloku (remonty) i dużo mizianek od dzieciaków. Nasze spacery ustawiłam w ten sposób, że rankiem wychodzimy całą trójką a wieczorem starszaki, czyli Erol i Bystra razem, a póżniej Frajda na spacerek socjalizacyjny tylko ze mną. Więź już mamy zbudowaną, w końcu się u mnie urodziła, ale to ja chcę być dla niej najważniejsza... i rodzice się muszą z tym pogodzić. Poszłyśmy więc wieczorkiem inną trasą niż zwykle na lotnisko, pozała nowe, duże psiaki, nowych ludzi, ale te same motolotnie... Psiedszkole
Link 24.08.2011 :: 21:14 Komentuj (0)

Już trzecie spotkanie w psim przedszkolu za nami, Dumka i Frajda bawią się znakomicie wraz z psijaciółmi.

Frajda i Suri, z tyłu Czaka.

Słodka Dumka.

Więcej Galeria z Tarninowego